A101 4 Şubat 2021 Perşembe Kataloğu

0

- Advertisement -

İndirimli katalog listesine baktığımız zaman 4 şubat a101 aktüel kataloğunun diğer market ürünleri ile kıyaslandığında bir adım öne çıktığını söyleyebiliriz. Özellikle teknolojik ürünler ve Piranha marka ürünlerin son derece başarılı olduğunu da belirtmeden geçmek istemiyoruz.

Bu Haftanın En Dikkat Çekenleri

Kitaplıklı çalışma masası! Sadece 229,00 TL fiyatı ile bu haftanın en çok dikkat çeken ürünü arasında yer alıyor. Genel anlamıyla benzer ürünlere dikkat ettiğimiz zaman bu fiyatın çok ekonomik olduğunu belirtmemiz gerekiyor.

Mutfak Köşesinde Neler Var

Sinbo marka ızgara tava 69,95 TL, Arzum el mikser, 99,95 TL, Arzum Cookart Eko Midi Fırın sadece 399,00 TL olarak ön plana çıkıyor. Bu ürünlerin fiyatlarına baktığımız zaman internet siteleri ile kıyasladığımız zaman %10 – %30 arasında daha ekonomik olduğunu söyleyebiliriz.

Teknoloji Ürünleri Köşesi

Toshiba, Elton ve Samsung Led Tvler farklı bütçelere göre alıcılarını buluyor. Gerek Bim gerekse A101 marketlerinde satılan televizyonların biraz daha ekonomik olduğu için değerlendirilebileceğini söyleyelim. Özellikle fiyat/performans kalitesi bakımından Elton’un çok olumlu yorumlar aldığını da internetten yaptığımız araştırmalar neticesinde öğrendik.

Samsung Televizyon 55” 5,699 TL, Toshiba 50” Televizyon 3,699 TL ve Elton 32” dahili uydu alıcılı led tv sadece 1,299 TL’ye raflarda bu hafta yerini olacak. Şahsen ikinci televizyon olarak bu ürünü alıp mutfağıma koymayı planlıyorum. Ses kalitesi muhtemelen biraz düşük olacaktır. Yalnız ikinci televizyon olarak kullanmayı düşünüyorsanız sizin için de yeterli olacağını belirtebilirim. Seçim tabi ki size kalmış.

Piranha A101 4 Şubat 2021 Kataloğunda

- Advertisement -

Piranha akıllık bileklik, kulak içi kulaklı ve bluetooth kulaklık bu haftanın teknolojik ürünleri arasında yer alıyor. Fiyat ve kalite açıdan da tavsiye edilir ürünler olduğunu belirtebiliriz. Bunun dışında tam olarak bilgi sahibi olmadığımız için yorumlayamayacağımız iki teknolojik ürünümüz daha var!

Bunlar Flavel marka çamaşır (1,599 TL) ve bulaşık (1,649 TL) makineleri oldu. İnternette yer alan yorumları çok objektif görmediğimiz için burada yayınlamayı düşünmüyoruz. Sizin bu ürünler hakkında yorumlarınız varsa belirtmekten mutluluk duyarız.

Dikkat Çeken 4 Şubat A101 Katalog Ürünleri

Nar ve narenciye sıkacağı 124,95 TL’lik fiyatıyla alınabilir. Onun dışında 4 fonksiyonlu askılı duş seti ise piyasa ortalamasına göz attığımız zaman çok çok ekonomik diyebiliriz.

Viapot orta boy güveç tencere ve porsiyonluk güveç seti de denebilir. Singer overlok makinesi de 999 TL’lik fiyatı ile diğer dikkat çeken ürünlerimiz arasında ilk sırada yer almaktadır.

Tabi ki listede yer alan her ürünü ayrı ayrı inceleme fırsatı bulamadık. Bunlar hakkında yorum yapmanız ve bilgi sahibi olmanız amacıyla kataloğu sizinle paylaşıyoruz.

Daha detaylı bilgi sahibi olmak ve farklı ürün seçeneklerin hızlı bir şekilde ulaşmak adına A101 marketlerine gidebilirsiniz. Burada satılan rekabetçi ürünlerin kısa süre içerisinde tükendiğinin altını çizmek istiyoruz.

- Advertisement -

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.