A101 9 Temmuz 2020 Aldın Aldın Kataloğu

0

- Advertisement -

A101 9 temmuz 2020 perşembe gününe ait aktüel ürünler kataloğu tüm ihtişamı ile karşımıza çıktı. Katalogda ev eşyalarından elektroniğe, bebek ürünlerinden mutfak ürünlerine birçok kategoride uygun fiyatlı ürün bulunuyor. Bu sebeple her hafta perşembe günleri A101 müşterileri tarafından büyük bir heyecan ile bekleniyor.

A101 9 temmuz kataloğunda neler var derseniz gerçekten saymakla bitmez derim. Ama yine de kenarından köşesinden sizlere tanıtmaya çalışacağız. İlk bakışta yine kocaman bir televizyon gözümüze ilişiyor. Bu televizyon HI-LEVEL HL49FAL27 49″ full HD Android smart led tv olduğu görülüyor. Çerçeve inceliği çok düşük olan televizyon dahili uydu alıcılı olarak satışa sunuluyor. Piranha ve GoSmart ürünleri de yine A101 9 temmuz kataloğunda yer bulan markalar. Piranha 7825 kamlosuz hoparlör, GoSmart kablosuz kulaklık ve Piranha IP kamera öne çıkan ürünler gibi görünüyor. Ev elektroniği ürünler de ihtiyacı olanlar için güzel fiyat avantajları sağlıyor. Seg SDF 2451 M Derin Dondurucu ebatları ve fiyatı ile olduğu gibi enerji sınıfının A+ olması sebebiyle de dikkat çekiyor.

- Advertisement -

A101 9 temmuz 2020 kataloğunu incelemeye devam ettiğimizde bizi Yale LCD ekranlı küçük boy kasa karşılıyor. Busayfada olan diğer ürünler ise Kale araç içi elektrikli 25L mini buzdolabı ile Makaralı oto yan cam güneşliği 2’li ve Piranha matkap, şarjlı vidalama, benzinli ağaç kesme motoru ve avuç taşlama olarak devam ediyor.

A101 9 temmuz aldın aldın kataloğu birçok ürün ile dolu ve hepsini yazıya dökemiyoruz. konumuzda ekli olan broşürler bu noktada devreye giriyor ve detaylı bir şekilde ürünleri incelemenize olanak sağlıyor.

- Advertisement -

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.