A101 Market 11 Haziran 2020 Aktüel Ürünler

0

- Advertisement -

A101 11 haziran 2020 perşembe aktüel ürünler kataloğu nihayet yayınlandı. A101 11 haziran kataloğu tam 10 sayfadan oluşuyor. Bu katalogda tam anlamıyla yok yok. Biz yazmaya yorulurken siz de incelerken yorulacaksınız gibi görünüyor. A101 müşterileri bu kataloğu merakla beklediler ve beklediklerine de değdi diye düşünüyorum.

A101 11 haziran 2020 kataloğunun sayfalarını inceleme başladığımızda ilk sayfa bizi hiç şaşırtmayan ve artık ilk sayfanın müdavimi olmuş ürünler ile karşılaşıyoruz. Bu ürünler nedir dersek tabi ki değişik marka ve özelliklerdeki televizyonlar. Satışa sunulacak ilk televizyon ise Samsung 55RU7300 55″ 4K UHD Curved TV. Ürün yeni nesil kavisli ekrana sahip bir model ve dahili uydu alıcısı olduğundan ayriyetten receiver kumandası da olmuyor ve tüm işlemleri tek kumandadan yapa biliyorsunuz. Smart özelliği sayesinde internete rahatça bağlanıp Netflix ve benzeri platformlardan dizi ve filmleri izleye biliyorsunuz. Samsung’un 2 yıl garanti sağladığı Samsung 55UR7300 model televizyona dilerseniz az bir vade farkı ödeyerek 6 taksitle de sahip ola biliyorsunuz. Yalnız taksit özelliği sadece Bonus, Maximum ve Word kartlara yapılıyor.

- Advertisement -

Diğer bir A101 11 haziran aldın aldın ürünü ise Elton El32DAL502 32″ uydu alıcılı led tv. Dahili uydu alıcılı olması ve uygun fiyatı dışında çok bir özelliği bulunmayan ürün 2 yıl SUNNY garantisi ile satışa sunuluyor. “Televizyon olsun uygun fiyatlı olsun” diyenlere alternatif olabilecek ürünün fiyatı 899 TL.

A101 11 haziran 2020 aldın aldın kataloğunun 1. sayfasının 3. ve son ürünü yine bir televizyon. Bu ürün ise HI-LEVEL 49″ Ultra HD Android Smart Led TV. Ürünü tanıtırken özellikle çerçeve inceliğine vurgu yapılmış. Yazılan özelliklere göre Çerçeve kalınlığı yaklaşık 5mm imiş. Bu çerçeve inceliği ile size daha geniş ekran görünüşü sunmuş oluyor. Cep telefonlarındaki ekran-kasa oranı mücadelesi sanırım televizyonlara da sıçramış ki artık çerçeve inceliği muhabbetleri var. Neyse ürüne dönecek olursak, üründe 4k görüntü klitesinde video,dizi ve film izleye bilirsiniz. Bu ürün d Elton’da olduğu gibi 2 yıl Sunny garantisi altında. Yine diğer televizyonlarda olduğu gibi bu üründe de az bir vade farkıyla belli kredi kartlarına 6 taksit yapılıyor.

- Advertisement -

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.