BİM 10 Temmuz 2020 Aktüel Ürünler Broşürleri

0

- Advertisement -

Bim 10 temmuz 2020 aktüel ürünlerini bekleyenler için yine göz kamaştıran ürünler geliyor. Bu ürünler gerek teknik özellikleri ve gerekse de uygun fiyatları ile beklentilerin gerisinde kalmıyor. Bim 10 temmuz 2020 kataloğu gibi Bim 17 temmuz 2020 aktüel ürünler kataloğunu da belli olur olmaz sitemiz www.market-aktuel.com sitemizde bulabilirsiniz…

Gelelim konumuz olan Bim 10 temmuz 2020 cuma gününe ait aktüel ürünler kataloğuna. Bim bu broşürleri oluştururken belli oluyor ki birçok araştırma yapıyor ve ona göre ürün yelpazesi seçiyor. Kataloğda Scooter, vantilatör, drone, ayakkabılar, bardaklar, kaseler, oto bakım ve oto aksesuar ürünleri ile deniz sezonuna özel yetişkin ve çocuk ürünleri ile televizyon bulunuyor.

Bim 10 temmuz kataloğunun kocaman 1 sayfasını kaplamış olan üründen başlarsak bu ürünün Dijitsu 50″ Ultra HD Uydu Alıcılı Smart TV olduğunu görüyoruz. 50″ yani 127cm genişliğinde büyük bir ekrana sahip olan ürün 4k görüntü kalitesi ile öne çıkıyor. Öne çıkan diğer bir ilgi çekici ürün ise dji TELLO Drone. Cep telefonunuz ile kontrol edilebilme özelliğine sahip olan Tello Drone 13 dk lık uçuş süresine sahip. Zıplama modu ve otomatik kalkış-iniş özelliklerinin yanında 360 derece çekim modu da bulunan DJI Tello Drone 499 TL fiyatla satışta olacak. Maxi Scooter ve Polosmart Smartfit akıllı bileklik diğer bahse değer ürünler gibi görünüyor.

- Advertisement -

Bim 10 temmuz aktüel ürünleri bitti mi? Tabi ki hayır. Konumuza daha çok erkeklerin ilgisini çekecek oto aksesuar ve bakım ürünleri ile devam ediyoruz. Karcher basınçlı yıkama makinesi arabasına özen gösteren herkesin sahip olmak isteyeceği bir ürün. Bu ürün aslında sadece araba yıkamak için değil halı ve zemin gibi yerlerin yıkanmasında da büyük kolaylık sağlayan bir cihaz. Çevirici oto inverter da çakmaklıktaki 12 Voltluk elektrik enerjisini 220 Volt a çevirmek istediğimiz durumlarda çok işe yarıyor. Ürün uygun fiyatı ile dikkat çekiyor. Park sensörü ve telefon tutucu çeşitleri de oto sahiplerinin ilgisini çekecek ürünlerden.

Bim 10 temmuz ürünlerinin içinde yetişkinler ve çocuklar için deniz ürünleri de bulunuyor. Plaj havluları, plaj çantaları, deniz şortları ve deniz-plaj ayakkabısı gibi ürünlerin yanında Voit marka yüzücü gözlüğü, şnorkel ve yüzücü gözlükleri de kataloğun içeriğinde yerini almış durumda. Yazıya dökemediğimiz diğer ürünleri broşürlerden detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Bim 17 temmuz 2020 kataloğunda görüşmek üzere. İyi alışverişler…

- Advertisement -

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.