Bim 19 Haziran Kumtel Cam Ankastre Set

0

- Advertisement -

Bim 19 haziran aktüel ürünleri yayınlandığında Kumtel Cam Ankastre Set ilk göze çarpan ürün oldu. İhtiyacı olanlar için güzel bir alternatif oluşturabilecek olan ürün piyasa fiyatının en az 150 TL altına 19 haziranda Bim mağazalarında olacak. Bu set Cam davlumbaz, cam ocak ve cam panel fırın olmak üzere 3 parçadan oluşuyor.

Bim 19 haziran ürünlerinden olan Kumtel Cam Ankastre Setin ilk parçasını Kumtel cam davlumbaz oluşturuyor. Oldukça şık bir gçrüntüye sahip olan ürün nasıl temizleyeceğimizi düşünmezsek oldukça çekici duruyor. 60cm genişliğindeki cam davlımbaz 650 m3/H motora sahip. Filtresi alüminyum ve siyah cam panelli ürün aynı zamanda 163 W güce sahip.

- Advertisement -

Setin 2. parçası ise Kumtel cam ocak. Otomatik düğmeden çakmaklı olan ürün 4 gözü gazlı ocaklardan oluşuyor. Yani elektrikli ocağı yok. Diğer özellikleri ise gaz emniyetli, siyah cam gövde, emayeli ızgara, havuz bek tipi, doğalgaza ayarlıdır ve lpg dönüşümüne uygundur.

Kumtel cam ankastre setin üçüncü parçası da Kumtek cam panel fırın olarak görülüyor. A+ enerji sınıfına sahip olan fırın full cam panele sahip ve toplam gücü 1600W. Fırın kapasitesi ise 50 litre olan Kumtel cam panel fırın 2 adet dikdörtgen tepsi ile beraber satışa sunuluyor.

- Advertisement -

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.