BİM 26 Haziran Aktüel Ürünler – Bim 26.06.2020

0

- Advertisement -

Bim 26 haziran 2020 aktüel ürünler kataloğu ile tekrar karşınızdayız. Bim müşterileri gibi bizim de merakla beklediğimiz aktüel ürünler kataloğu her zaman olduğu gibi yine dopdolu. Bu haftaki katalog 3 sayfadan oluşuyor ve ürünlerin büyük bir kısmı daha çok hanımların ilgisini çekecek olan mutfak ve çeyiz ürünlerinden oluşuyor.

Bim 26.06.2020 cuma kataloğunun birinci sayfasını incelemeye başlayalım isterseniz hadi bakalım. Geleneksel olarak A101 ve Bim kataloğlarının ilk sayfasına hep televizyon ile başlıyor bu aralar. Bim yine bizi şaşırtmadı ve evlerin vazgeçilmez aksesuarı ve ihtiyacı olan televizyon ile 26 haziran kataloğunun ilk sayfasının sürmanşetini yapmış. Bim’deki televizyon Dijitsu 55″ UHD 4K dahili uydu alıcılı smart özellikli olan ürün. Uygun fiyatlı büyük bir televizyon arıyor ve smart olsun diyorsanız bir de üstüne 4K görüntü kalitesine sahip olsun diyorsanız bu ürün tam size göre. Şimdiki ürün ise lezzetli böreklerin,keklerin ve yemeklerin olmazsa olmazı olan Kumtel Mini Fırın. Ekmek pişirme özelliği olduğu söylenen ürün 32 litre hacme ve 1420W güce sahip. Bim gençleri ve telefonunu çok kullanmak zorunda olup şarj sorunu yaşayan müşterilerini de unutmamış ve Bim 26 haziran kataloğuna PoloSmart 10000 mAh lık taşınabilir şarj aletini de eklemiş. Ayak masaj aleti sayfadaki diğer bir ürün. Ooo gelelim değişik bir ürüne vee karşınızda Aprilla Vakumlu Haşere Öldürücüye. Yaz ayları gelince özellikle ihtiyaç duyabileceğimiz ürün uçan her türlü sineği kendine çekip yok ediyor. Bu ürün benim çok hoşuma gitti gerçekten ve bulabilirsem almayı düşünüyorum. Diğer ürünleri ise konunun devamındaki broşürden tek tek inceleyerek bilgi ala bilirsiniz.

Diğer Bim 26 haziran kataloğu sayfasına baktığımızda bizi Emsan ve Kütahya porselen ürünleri karşılıyor. Bunlar Emsan 8 parça çelik tencere seti, Emsan 26cm granit tava, Emsan 7 parça granit set, Emsan 5 parça çelik tencere seti, Emsan 3 parça granit set, Emsan 26cm karnıyarık tenceresi, Emsan 30 parça çatal-kaşık-bıçak takımı ve Kütahya Porselen 48 parça 12 kişilik dekorlu yemek takımı. Diğer ürünler broşürden incelenebilir.

- Advertisement -

Diğer sayfada ise yine bir yemek takımı bulunuyor. Bu Güral Porselen 12 kişilik 68 parça yemek takımı. Çeyizlik ürün arayanlar veya yemek takımı değiştirecek olanlara güzel bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor.

Bu haftaki yazımız da buraya kadar. Bim 3 temmuz 2020 kataloğu ortaya çıktığında yekrar görüşmek üzere. Hayırlı alışverişler…

Bim 26 haziran 2020 kataloğı sayfa 1

- Advertisement -

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.