Bim Market 19 Haziran 2020 Aktüel Ürünler

0

- Advertisement -

Bim 19 haziran 2020 aktüel ürünler kataloğu internete düşeli çok az bir zaman olmasına rağmen birçok internet sitesinde yerini almış. Bim 19 haziran kataloğu 3 sayfadan oluşuyor ama 3 sayfaya sığdırılabilecek tüm ürünleri sığdırmışlar neredeyse.

Sayfalardaki ürünlerden bahsetmeden önce biraz Bim aktüel ürünleri ile ilgili bilgi verelim isterseniz. Bim aktüel ürünleri normal şartlarda her hafta cuma günleri satışa sunuluyor. Bim’in salı günleri de satışa sunduğu aktüel ürünler var yalnız bunlar genelde 1 sayfalık broşürden oluşuyor ve gıda ürünleri ile sınırlı kalıyor. Bim aktüel ürünleri her hafta cuma ve salı günleri satışa sunuluyor ama şube başına çok az sayıda ürün geldiğinden açılış saatinde izdiham olmasına da sebep olabiliyor. Bu sebeple Bim müşteri şikayetleri de çoğalıyor. Siz siz olun sahip olmak istediğiniz fiyatı uygun ürün olduğunda sabah Bim market açılmadan en az yarım saat önce orada bulunun ve sıranızı kaptırmayın. Bazı kendini bilmez, kendini kurnaz zanneden ve hak yemekten utanmayanlar kestirmeden geçmek için kasaların yanındaki alışveriş sepeti konulan yerin boşluğundan faydalanıp kısa yoldan ürünlere ulaşıyorlar. Siz onlardan olmayın…

Bim 19 Haziran 2020 kataloğunun sayfalarını incelemeye geçersek birinci sayfada bizi mutfak gereçleri ve oyuncaklar karşılıyor. Bu ürünlerden ilki KUMTEL Cam Ankastre Set. Bu set Kumtel Cam davlumbaz, Kumtel cam ocak ve Kumtel cam panel fırından oluşuyor. Oldukça şık bir görünüme sahip olan setin fiyatı ise 1099,00 TL olarak belirlenmiş. Kumtel’in ücretsiz olarak kurulumunu sağladığı Bim Kumtel Cam Ankastre Sete aynı zamanda peşin fiyatına vade farksız 12 taksitle de sahip olabilirsiniz. Bu taksit sadece Bonus,Maximum ve Word kartlara yapılıyor.Yalnız şunu da belirtmeden edemeyeceğim, bu tarz siyah ve parlak ürünlerin temizliği çok zor. Tozu ve en ufal teması üzerinde belli eder. Bu değerlendirmeleri yapıp alıp almayacağınıza kararı siz verirsiniz. Diğer bir dikkat çekici ürün ise Kiwi Çay Makinesi. Peşin fiyatına 6 taksit ile alınabilecek ürünün 129 Lira fiyatla karşımıza çıkıyor. Chef’s granit efektli tava, Chef’s kızartma tenceresi, kızartma kevgiri, çiğ köfte tepsisi, sini, Paşabahçe gala 3’lü su bardağı, Paşabahçe gala 3lü meşrubat bardağı, ikili kulplu bardak, ikili tuzluk biberlik, Rakle desenli su bardağı, seramik ikili kayık tabak, seramik ikili oval tabak, seramik sunum tabağı ve değişik oyuncaklar Bim 19 haziran kataloğunun 1. sayfasını oluşturuyor.

- Advertisement -

Bim 19 haziran 2020 kataloğunun ikinci sayfasında ise değişik kategorilerde ürünler mevcut. Bu ürünlere sırasıyla bakarsak yaza özel bisikletleri görüyoruz. Camp 26 jant amortisörlü bisiklet yaz aylarında rüzgarı hissederek özgürce gezmenizi sağlayacak. Fiyatı 399 Lira olan ürün peşin fiyatına 6 taksitle alınabilir. Bim ufak arkadaşlarımızı da unutmamış ve 16 jant Camp marka bisikleti de kataloğunun sayfalarına eklemiş. Gelelim hanımların dikkatini çekecek bir ürüne. Bu ürün Singer dikiş makinesi. Tablet almayı düşünenlere alternatif olabilecek bir ürün de Bim 19 haziran aktüel ürünleri ile geliyor. Hometech Tablet 649 lira fiyatla 19 haziranda Bim raflarındaki yerini alacak. Tefal buharlı ütü, Casio kol saati, bluetoothlu tripodlu selfie çubuğu, katlanır piknik masası seti, sinek öldürücü raket, bluetooth kulaklık, lcd ekran temizleyici set, mat seccade, polo yaka kadın elbisesi, sandalye ve değişik tekstil ürünleri ile terlik çeşitleri ikinci sayfayı oluşturuyor.

Bim 19 haziran kataloğunun 3. sayfasında ise banyo ürünleri ve kişisel bakım ürünlerinin yanında mobilyalar da bulunuyor. Bu ürünleri sıralarsak şöyle bir liste ortaya çıkıyor. Aynalı lavabolu banyo dolabı, Selena filtreli ara musluk, çok amaçlı dolap, 3 katlı çamaşır kurutmalığı, jakar yaka bornoz, jakarlı banyo havlusu, jakarlı yüz havlusu, dijital halı, vantuzlu banyo kaydırmaz paspas, trend banyo paspas, banyo duş rafı, welsoft ayak havlusu, welsoft saç bonesi, dijital banyo paspas seti, kaymaz taban banyo paspas, 2 katlı metal havlu rafı, nakışlı el havlusu, Philips epilasyon cihazı, Fakir 3 touch erkek bakım seti, Heifer saç kurutma makinesi, voit vücut analiz smart baskül ve broşürden de inceleyebileceğiniz birçok ürün mevcut.

Bim 26 haziran 2020 aktüel ürünleri yayınlandığında tekrar görüşmek üzere yorum ve isteklerinizi paylaşmayı unutmayın…

- Advertisement -

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.