Bim Market 3 Temmuz 2020 Aktüel Ürünler Katalog

0

- Advertisement -

Bim 3 temmuz 2020 cuma gününe ait katalog birbirinden özel ve güzel ürünleri ile karşımıza çıktı. Genelde olduğu gibi bu hafta da katalog 3 sayfadan oluşuyor. A101’de olduğu gibi de kataloğun ilk sayfasının başında televizyon bulunuyor ve sonrasına değişik kalemlerde ürünlerle katalog devam ediyor. Yine A101 2 temmuz 2020 kataloğunda olduğu gibi Bim 3 temmuz 2020 aktüel ürünler kataloğunda da oyuncak kaydırak bulunuyor.

Bim Aktüel Ürünler Kataloğunun il sayfasının sürmanşet ürünü Dijitsu 43″ FHD Uydu alıcılı televizyon olmuş durumda. Peşin fiyatına 12 taksit imkanı da sunulan ürün yerli üretim ve 2 yıl garantili. Uygun fiyatlı televizyon arayanlara alternatif oluşturabilecek olan ürün 1399 Liralık fiyata sahip. Pilsan havuzlu toplu kaydırak da yoğun ilgi görecek kampanyalı ürünlerden birisi. Çocuklarına evinde park ortamını yaşatmak isteyen aileler bu ürünü rahatlıkla tercih edebilir. Diğer Pilsan ürünleri ise Pilsan 100’lü oyun havuzu topu, Pilsan mini kent 40 parça olarak insertte yerini almış durumda. Çocukların hoşuna gidecek diğer ürünler ise Dede basket potası ve top, küçük bay ve küçük bayanlar hikaye kitapları, Dikkat ve zeka geliştirme kitapları, Studi oyun hamuru sepeti. Sıcak havalarda çokça ihtiyaç duyduğumuz Dijitsu Sanayi tipi vantilatör ve sinek uzaklaştırıcı pervane de Bim 3 temmuz 2020 aktüel ürünleri arasında yerini almış. Diğer ürünler broşürden incelenebilir.

Bim 3 temmuz kataloğunu hazırlarken tam 1 sayfasını bebek ürünlerine ayırmış bulunuyor. Bebeği olanlar veya bebek bekleyenleri sevindirecek olan bu durum ailelere uygun fiyata ihtiyaçlarını karşılama fırsatı veriyor. Piccolo Mondi Ana Kucağı bebek sahibi herkesin sahip olması gereken bir ürün. Sepetli çok amaçlı dolap ise size bebeğinizin eşyalarını ayrı ayrı düzenli bir şekilde yerleştirme imkanı sunuyor. Diğer Bim 3 temmuz anne-bebek ürünlerini broşürlerden özellikleri ile beraber inceleyebilirsiniz.

- Advertisement -

Gelelim hanımların gözdesi olacak ve gözlerini alamayacakları sayfaya. Bu sayfada Bim mutfak ürünleri yer alıyor. Kumtel cam set üstü ocak, Fakir 300 W el mikseri, 4bölmeli çok amaçlı dolap, Chef’s çelik ürünler ve 2’li tava seti dikkat çeken ürünler.

Bim 3 temmuz ürünleri genel olarak böyle. Detaylarına konunun devamında bulabileceğiniz katalog sayfalarından bakabilirsiniz. Bim 10 temmuz 2020 kataloğunda görüşmek üzere. İyi alışverişler…

- Advertisement -

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.