BİM Piccolo Mondi Ana Kucağı – 03.07.2020

0

- Advertisement -

Bim 3 temmuz aktüel ürünleri sitemizde yerini aldı ve büyük bir ilgi ile takip ediliyor. Bim 3 temmuz 2020 kataloğunun tamamı için buraya bakabilirsiniz.

Bim 3 temmuz aktüel ürünleri içerisinde birçok anne – bebek ürünü bulunuyor. Bebeği olanlar veya bebek bekleyenler eminim ki bu kataloğu dikkatle inceleyecekler. Bizim size tanıtacağımız ürün ise Piccolo Mondi Ana Kucağı.

- Advertisement -

Ana kucağı bebeği olan herkesin mutlaka sahip olması gereken bir ürün. Ana kucağı sayesinde bebekler iyi zaman geçirir ve annelere başka işler için zaman kalmasını sağlar. Ayrıca bebekleri uyutmak için de ana kucağı çok etkili bir araç. Sallanan yerde yatmak her bebeğin hoşuna gider ve sallanma devam ettiğinde de uykuları daha kolay gelir. Bütün bunları düşündüğümüzde Piccolo Mondi Ana Kucağı alınması gereken bir ürün gibi duruyor. Üründe 3 nokta emniyet kemeri bulunuyor. Bu sayede bebeğin sağa veya sola dönerek düşmesinin önüne geçilir ve anneler bebeklerini güvenle üzerinde bırakıp gidebilir. Sallanma özelliği çok önemli olduğu gibi zaman zaman da sabitlenmesi istenebilir diye ürüne sabitleme özelliği de koyulmuş. Bebeğe mama verme sırasında ana kucağı sallanmadan sabit bir biçimde durur ve bebeğin beslenmesi sırasında oluşabilecek mama dökülmeleri de engellenmiş olur. Piccolo mondi ana kucağı 9 kg ağırlık taşıma kapasitesine sahip olup satın aldığınızda size demonte halde gelir. Bim bu ürün için ödeme kolaylığı da sağlamış ve peşin fiyatına 6 taksit yapma imkanı da koymuş. Peşin fiyatına taksit imkanı sadece Word, Maximum ve Bonus kartlara sağlanmakta.

- Advertisement -

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.