Hakmar Express 11 Haziran 2020 Aktüel Ürünler

0

- Advertisement -

Diğer marketler gibi Hakmar’ın da haftalık kataloğu yayınlandı ve hemen haberdar olmanız için sitemizde de yerini alıyor. Hakmar 11 haziran 2020 aktüel ürünler kataloğu çeşit çeşit ürün ile dolu. Yalnız Hakmar marketlerinin en büyük handikapı şubelerinin her ilde bulunmaması. Bu sebeple kataloğu inceleyen birçok kişi hayal kırıklığına uğruyor. Bu sebeple buradan da söylemiş olalım ki Hakmar Express mağazaları sadece İstanbul Anadolu yakası, Kocaeli ve Sakarya’da var.

Hakmar 11 haziran 2020 kataloğunu incelemeye geçersek ilk sayfada bizi oto elektronik ürünleri ile oto bakım ürünleri karşılıyor. Bu ürünlerden ilki Swiss Charge Bluetooth Dönüştürücü. Bluetooth olmayan cihazlara bluetooth özelliği kazandıran cihaz 49,95 TL fiyatla satışa sunulacak. Sıradaki diğer ürün ise Goldmaster DİGİmaster usb oto teyp. Uzaktan kumandası da bulunan ürün 124,95 TL fiyatla karşımıza çıkıyor. Sayfadaki diğer ürünlerin sıralaması da şu şekilde. Comrade parlatıcı-cila bakım sütü, iç bakım seti 2’li, oto çizik alıcı, oto pasta cila, ayaklı hava pompası, 4 parça sibop kapağı, metalize güneşlik, kokusuz küllük, Çağdaş Home alüminyum balkon kurutmalığı ve Paşabahçe dondurma kasesi.

Hakmar 11 haziran perşembe kataloğunun ikinci sayfasında ise giyim ve ev tekstili ürünler yer alıyor. Bay air ayakkabı, bayan tek alt pijama, bayan kapri tayt, bayan bluz, bay-bayan bornoz, sofra bezi piknik örtüsü, çift kişilik pike, tek kişilik pike, kapitoneli yatak alezi, kapitoneli yastık alezi ve tek kişilik kapitoneli yatak alezi bu sayfanın aktüel ürünleri.

- Advertisement -

Hakmar 11 haziran kataloğunun 3. sayfasına geçtiğimizde bizi cıvıl cıvıl deniz ürünleri ve oyuncaklar karşılıyor. Hakmar denize giden çocuklara gerekebilecek tüm ürünleri düşünmüş ve kataloğunda yer vermiş. Ürünleri detaylıca kataloğun 3. sayfasında inceleyebilirsiniz.

Dördüncü sayfada ise çocuklara özel oyuncaklar bulunuyor. Bunlardan en ilginç olanı ise benzerini Survivor oyunlarında gördüğümüz toplu delikli oyun. Bu oyunda topu deliklere düşürmeden karşıya geçirmeye çalışıyoruz. Ahşap labirent delikli oyunun fiyatı ise 46,95 TL. Diğer oyuncaklar ise Abble Seyahat bebek, sürtmeli araç taşıyan tır, havaalanı ulaşım seti, bella sticker, toka çeşitleri, oyuncak balon çeşitleri ve çocuk mandala boyama.

- Advertisement -

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.