Hakmar Express 9 Temmuz 2020 Aktüel Kataloğu

0

- Advertisement -

Hakmar 9 temmuz 2020 aktüel ürünler kataloğunun A101 9 temmuz 2020 ve Bim 10 temmuz 2020 aktüel ürünler kataloğundan aşağı kalır yanı yok. Hakmar haftanın her perşembe günü satışa sunduğu aktüel ürünler ile müşterilerini memnun etmeyi başarıyor. Hakmar hakkında takipçilerimizden Hakmar Ankara’da var mı, Hakmar İzmir’de var mı, Hakmar Bursa’da var mı gibi sorular çok geliyor. Malesef üzülerek söylemeliyiz ki Hakmar şimdilik sadece İstanbul Anadolu Yakası, İzmit ve Kocaeli’de faliyetlerini sürdürüyor.

Hakmar kataloğuna baktığımızda bizi neredeyse sayfanın tamamını kaplamış olan Electrolux Steel Blue Elektrikli Süpürge karşılıyor. 800W gücünde olan ürün 78Db ses ile çalışıyor ve fiyatı da 700 TL. Diğer bir ürün ise Remington seramik taban saç düzleştirici. Onun da satış fiyatı 140 lira olarak belirlenmiş. Remington seramik saç maşası da sayfanın diğer aktüel ürünü. Diğer ürünlere bakmaya devam ettiğimizde Goldmaster seyahat tip saç kurutma makinesi, ütü masası, Borcam yuvarlak 2’li set, Rooc mevsim serisi 6’lı bıçak, Güral Porselen 12cm kare kayık tabak, Güral porselen 17cm kare kayık tabak, Saklama kabı, silikon tabanlı buzluk, çeşitli tekstil ürünleri, havlu ürünleri ve ayakkabılar bulunuyor.

- Advertisement -

Hakmar 9 temmuz 2020 kataloğunu hazırlarken çocuklara özel ürünleri de unutmamış. Çocuklar deyince tabi ki akla hemen oyuncaklar geliyor. Plastik kelime üretme oyunu ve Plastik buz tuzağı oyunları dikkat çekici değişik oyunlar olarak görülüyor. Bambu çubuklar, Sürtmeli oyuncak jeep polis, Angry Birds oyuncak süpriz yumurta, Oyuncak bonnie bebek kedi ve köpek, Transformers oyuncak robot ve bilge çocuk dergileri buradaki çocuklara özel ürünler.

Hakmar 9 temmuz 2020 perşembe gününe ait aktüel ürünleri konumuza eklediğimiz broşürlerden daha detaylı bir şekilde inceleye bilirsiniz. Hakmar 16 temmuz 2020 kataloğu yayınlanınca tekrar görüşmek üzere, İyi alışverişler…

- Advertisement -

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.