Hometech Alfa 10TM Tablet – Bim 19 Haziran 2020

0

- Advertisement -

Bim 19 haziran aktüel ürünlerinin tamamı incelemeye değer ürünler fakat biz içlerinden bazılarını seçip size tanıta biliyoruz malesef. Bu konumuzda bazı özellikleri ve görsellerini paylaşacağımız ürün Hometech Alfa 10TM Tablet olacak.

Hometech Alfa 10TM Tablet Bim 19 haziran 2020 cuma ürünleri arasında öne çıkan ürünlerden biri. Genel olarak özelliklerine bakılınca hiç de fena olmayan özelliklere sahip bir ürün önümüze çıkıyor. 3 GB Ram e sahip olan ürün gerek çocuklara ders ve oyun oynamak için ve gerekse de iş amaçlı kullanımlarda yetişkinlere hitap edebilecek batarya ve işlemciye sahip. Ben sadece internette gezmek için istiyorum diyenler ise düşünmeden ürünü satın alabilirler.

- Advertisement -

İnternette biraz Hometech Alfa 10TM Tablet için yapılan yorumları da inceledik. Bu yorumlar genel olarak olumlu diyebiliriz. Genellikle çocuklara alınmış gibi görünen ürün takılma ve donma yapmadan oyun oynamaya da imkan veriyormuş.

Hometech Alfa 10TM Tablet özelliklerini sıralarsak, üründe MTK8163 4 çekirdek 1,3 GHz işlemci bulunuyor. 10,1″ 800x1280px IPS ekrana sahip olduğu anlaşılıyor.3 GB Ram ve 32 GB dahili depolamaya sahip olan ürün 32 GB a kadar da microSD kart desteği sunuyor. Tablet 2,0 MP ön kamera ve 5,0 MP arka kameraya sahip olup 5000mAh pil kapasitesi ile geliyor. Şunu da atlamadan söyleyelim, ürünle birlikte koruyucu şık bir deri kılıf da hediye olarak veriliyor. Deri dediğimize bakmayın o kılıf muhtemelen suni deridir.

Fiyatı 649,00 Lira olan Hometech Alfa 10TM Tablet Bonus,Maximum ve Word kartlara peşin fiyatına vade farksız 6 taksit imkanı da sunuyor.

Bim 19 haziran 2020 kataloğundaki ürünlerin tamamını buradan inceleye bilirsiniz…

- Advertisement -

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.