Şok Market 1 Temmuz 2020 Aktüel Ürünler Kataloğu

0

- Advertisement -

Şok Market 1 temmuz 2020 çarşamba kataloğu bu yazımızın konusunu oluşturuyor. Şok Marketleri rakipleri Bim ve A101 gibi haftalık kampanya katalogları hazırlayıp müşterilerine uygun fiyatlı ürünler sunuyor. Aynı şekilde haftanın cumartesi günleri de hafta sonu kataloğu ile müşterilerinin ilgisini canlı tutuyor.

Şok 1 temmuz 2020 tarihine ait Şok Ucuz kataloğunun il sayfasına baktığımızda çok farklı kategorilerde ve çok farklı ihtiyaçlara cevap verebilecek ürünler olduğunu görüyoruz. Loş ışıktan hoşlanıp oturup kitap okumak isteyenlere hitap edebilecek olan 3 ayaklı lambader ve evinin aydınlatmasını dekoratif olarak yapmak isteyenlere hitap edecek olan Camlı sarkıt avize Şok Ucuz kataloğunun ilk sayfasının ilk ürünleri. Paşabahçe cam ürünleri de mutfağını düşünen hanımların tercihi olacaktır. Sayfanın diğer ürünleri ise oyuncaklar ve piknik ürünlerinden oluşuyor. Detaylarına konuda ekli olan broşürden bakabilirsiniz.

- Advertisement -

Şok 1 temmuz 2020 Şok Ucuz kataloğunun ikinci ve son sayfasında ise temizlik ve bakım ürünleri ile yaz aylarını çekilmez kılan sinek ve böceklere karşı kullanılmak üzere Raid ürünleri bulunuyor. Şimdilik Şok 1 temmuz 2020 kataloğunu burada bitiriyoruz. Şok 8 temmuz 2020 kataloğunda görüşmek üzere…

- Advertisement -

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.