Şok Market 10 Haziran 2020 Aktüel Ürünleri

0

- Advertisement -

Şok 10 haziran 2020 çarşamba aktüel ürünleri yayınlandı ve en hızlı şekilde de sitemizde yer aldı. A101 aktüel ürünleri her hafta perşembe günleri, Bim aktüel ürünleri her hafta cuma günleri ve Şok aktüel ürünleri de her hafta çarşamba günleri satışa sunulmakta. Covid-19 döneminde bu tarihler zaman zaman değişmek zorunda kalsa da şu dönemde normale dönmüş durumda.

Şok 10 haziran aktüel ürünleri 2 sayfadan oluşmakta. Şimdi bu kataloğun birinci sayfasında yer alan ürünlere bir bakalım. İlk ürün Sofra Bezi. 140x140cm ebatlarında olan sofra bezinin fiyatı ise 5,99 TL olarak belirlenmiş durumda. Ekose desenlere sahip sofra bezi sıcak havaların gelmesi ve virüsün etkilerinin geçmeye başlaması ile piknik gibi aktivitelerin de vazgeçilmez ürünü olacağa benziyor. Sıradaki diğer ürün ise Pamuk Taban Halı. 120x180cm ölçülerine sahip olan kaydırmaz tabanlı halı yumuşak dokusu sayesinde üzerine bastığınızda size yumuşaklığını hissettirecek. Çoğu kaydırmaz halıda bulunmayan 4mm sünger katmanı da bu halıda var. Sağlığını düşünenlerin özellikle dikkatini çekece pamuk taban halı organik kaydırmaz pamuk tabana sahip ve fiyatı da 99,99 TL. Ben bu halıdan bir adet değil de birkaç adet almayı düşünüyorum diyenlere Şok Marketleri 6 taksit avantajı da sağlamış durumda. Bu ebat benim istediğim değil diyenlere ise Şok aynı halının 80x140cm olanını da getirecek ve onun da fiyatı 59,95 TL olacak.

- Advertisement -

Şok 10 haziran aktüel ürünler kataloğunun 1. sayfasına devam ediyoruz ve bu kez karşımıza çıkan ürün ise Üçsan Plastik Kek-Pasta Fanusu. Yaptığınız pasta ve keklerinizi hijyenik bir şekilde saklamanızı sağlayacak ve kısa sürede bayatlamasını önleyecek olan ürün 16,95 TL fiyatla Şok Market raflarında yerini alacak. Paşabahçe 4 mevsim kavanoz kataloğun diğer bir ürünü ve 4,99TL fiyatı var. Kek saklama fanusu demişken Kumsal Kek Kalıbı Çeşitlerini de atlamayalım. Yanmaz yapışmaz yapısı ve granit desenli görünümü ile dikkat çeken kek kalıbı çeşitlerine sahip olmak isteyen Şok müşterileri adet başına 18,95 TL ödemek zorunda kalacak.

- Advertisement -

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.