Şok Market 17 Haziran Aktüel Kataloğu

0

- Advertisement -

Şok 17 haziran 2020 aktüel ürünler kataloğu geç de olsa belli oldu. Malesef Şok Market aktüel ürünlerini anca satış gününe 2 gün kala pazartesi günü ilan ediyor. Diğer rakip marketler 1 hafta önce aktüel kataloglarını açıklarken Şok’un bu kadar geç açıklaması müşterileri açısından kötü oluyor. Belki de Şok müşterileri ihtiyacı olan ürünü uygun fiyata buradan alabilecek iken katalog yayınlanmadığı için bilgilenemiyor ve gidip başka yerlerden daha pahalıya satın almış oluyor.

Şok 17 haziran kataloğuna gelirsek ilk sayfası gıda ve kozmetik ürünleri, ikinci sayfası ise bisiklet ve oyuncaklarla dolu. 25 TL ve üstü alışvrişlerde geçerli kampanya ürünleri Bingo sıvı deterjan ve Pınar süzme peynir bulunuyor. Diğer ürünler ise Nidola keçi sütlü/pekmezli bebe bisküvisi, Dankek rulo pasta, Golf maraşım dondurma çeşitleri, Golf maraşım kesme dondurma, Cafe crown ıce latte 10’lu paket, Redbull enerji içeceği, Dimes sıkma meyve suyu, Juss tropik meyveli içecek, Buğday çiftliği kurabiye çeşitleri, Arko men tıraş jeli cool, Arko men tıraş köpüğü cool, Arko men tıraş kolonyası cool, Arko men tıraş kremi cool, Gilette permatik 5’li paket, Gilette blue 3 6’lı tıraş bıçağı, Gilette blue 2 tıraş bıçağı 5’li, Gilette mach3 start yedek bıçak 2’li, NiveaQ10 sıkılaştırıcı vücut losyonu, Adidas erkek DNS, Adidas erkek deodorant, Ontime saç fırça çeşitleri, Signal clear action 3+1 diş fırçası, Bioblas şampuan çeşitleri, Prima günlük rahatlık bebek bezi çeşitleri, Finish powerball kapsül 90’lı, Finish tuz, Finish parlatıcı ve Cif perfect power ocak-fırın-mangal temizleyici şeklinde sıralanıyor.

- Advertisement -

Şok 17 haziran kataloğunun diğer sayfasına bakınca rengarenk ve cıvıl cıvıl renkleriyle bisikletler ön plana çıkıyor. Kidzy 20 jant çocuk bisikleti mavi ve pembe olmak üzere 2 renk seçeneği ile broşürdeki yerini almış. Diğer bir Kidzy marka olan 16 jant bisiklet de çocukları heyecanlandıracak ürünler arasında. Oyuncaklar harici 2 ürün var Şok 17 haziran 2020 kataloğunda. Bunlar Camlı kalp sarkıt avize ve Teba elektrikli çelik cezve. Çocukları mutlu edecek bir ürün daha geliyor o da Gokidy havuzlu toplu kaydırak. Park havasını çocuklarına evinde yaşatmak isteyen anne babaların kaçırmaması gereken ürün 139 lira fiyatla geliyor. Diğer Şok 17 haziran aktüel ürünlerini konunun devamındaki broşürlerden detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Şok 24 haziran 2020 kataloğu yayınlanınca tekrar görüşmek üzere…

- Advertisement -

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.